PROJEKTY GOTOWE DO DRUKU

Na podstawie naszych szablonów, stworzymy dla Ciebie w pełni personalizowany projekt, gotowy do wydruku. Wystarczy, że po opłaceniu zamówienia, prześlesz nam swoje dane, pliki z logo oraz nazwy kolorów, którymi posługujesz się w swojej identyfikacji wizualnej, a my zajmiemy się resztą. 

KROK PIERWSZY

Szablon

Wybierz projekt, który Ci się podoba i odpowiada Twoim potrzebom. Pamiętaj, że w miejsca tekstowe, podłożymy Twoje dane, a w miejsce logo podmienimy Twój plik. Przy niektórych szablonach możemy również zmienić kolory wybranych elementów. 

KROK DRUGI

Personalizacja

Wybierz spośród istniejących wariantów i opłać zamówienie, poczekaj na maila, a następnie postępuj zgodnie z przygotowaną instrukcją. Wyślij nam potrzebne dane tekstowe i pliki z logo. Na ich podstawie spersonalizujemy projekt. 

KROK TRZECI

Wydruk

Przed zleceniem materiałów do druku, wyślemy do Ciebie gotowe pliki wymagające akceptacji. Dopiero, jeśli zaakceptujesz grafiki, wyślemy Twoje zlecenie do drukarni. Gotowe zamówienie przyjdzie pocztą pod wskazany adres. 

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Jeśli w naszych szablonach nie znalazłeś projektu idealnego dla swojej marki, z przyjemnością zrobimy go dla Ciebie. Wszystkie zlecenia indywidualne są wyceniane osobno, a cena zależna jest od Twoich potrzeb. Jeśli brakuje Ci konkretnego projektu/efektu (np. hot stamping) lub chciałbyś zmienić i dostosować wedle własnego planu nasze, już istniejące szablony, napisz do nas.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak i kiedy wysłać swoje dane?

Po opłaceniu zamówienia dostaniesz od nas maila, w którym znajdziesz instrukcję dotyczącą dalszego postępowania. Napiszemy w nim jakie dane oraz pliki są potrzebne do stworzenia personalizacji projektu. 

Jak wysyłane są zamówienia?

Zamówienia wysyłane są prosto z drukarni, aby zminimalizować okres oczekiwania na nie. Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską i dostarczane wyłącznie na terenie Polski.

Co jeśli zamawiam u Was ponownie?

Jeśli skończyły się Twoje nakłady i chcesz powtórzyć wydruk tego samego produktu, bez wprowadzania zmian w projekcie, napisz do nas maila: sklep@allestudio.pl

Kolejny wydruk będzie tańszy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0